Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leszokni az online...

Hogy lehet leszokni az online társkeresésről? Pl a tinderezésről?

Figyelt kérdés

Állandóan azt várom , hogy legyen találatom, pedig egy sz*r senki vagyok. Csak rossz tulajdonságom van, külső, belső egyaránt. Mostanában viszonylag sok jelölést kaptam, de ugye miután elmondom hogy milyen vagyok ( pl hogy csak biztonsági őr a munkám,és egyéb undoritó tulajdonságomat )

mind azonnal töröl. Tehát csak magamnak keresem a lelki fájdalmat. Nem vagyok mazochista, nem élvezem, hanem kifejezetten rossz! Azóta sokkal többet sirok.


36/f szűz



2019. aug. 3. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy csak rossz tulajdonsáod van. Egy ember sincs, akire ez igaz lenne. A biztonsági őr munka pl kapásból nem az.

A Tinder meg más ilyen vicek-vacak netes oldalak felejtősek. Csatlakozz facebook-on társkereső oldalhoz, rögtön más a hozzáállás ott, ahol mindenki névvel, arccal vállalja magát. Nekem ott jobb tapasztalataim voltak.

2019. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs olyan ember aki egy szar senki ez baromság. Negatív tulajdonságai mindenkinek vannak, csak ne azzal kezd.

2. Járj szórakozóhelyekre és ott próbálkozz és ha nem öltözöl csinosan akkor változtass rajta.

2019. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2 dehogy nincs . én! Kivül belül egy nulla roncs vagyok.

És miért ne ezzel kezdeném , hisz ez az ismerkedés. Hogy mwgtudod a másik milyen. Ha nem is mondanám rögtön az elején , akkor is rákérdeznek.

A szórakozó hely pedig ne haragudj de nevetséges.😄😄

Voltál te valaha ilyen helyeken. Oda a szép és menő emberek járnak. Hiába veszek fel jó ruhát attól még én maradok. De nem is ez a része a kérdés, mert ez egyértelmű, hogy soha nem lesz senkim, hanem hogy ezt hogy lehet felfogni? Hogy ne menjek házhoz a pofonért, hogy ne akarjam újra és újra megalázni magam az elutasitással.

Tehát hogy leszokjak arról ami biztosan soha nem sikerül.

2019. aug. 3. 10:37
 4/23 A kérdező kommentje:

#1 😃 a munkám pl az egyik fő ok. A legalja. Tudod hányan töröltek amikor megtudták. De nem ez a baj, nyilván egy nőnek vannak igényei, elvárásai, és tudom hogy én elbsztam az életemet, hogy egy senki lettem. Nem is ez a kêrdés, hanem ahogy irtam, hanem hogy hogy szokjak le erről.

Hogy ismerkedni akarok. Hogy ne fussak szándékosan a falnak. Nem az emberekbe van a hiba hanem bennem, igy a FB-nak sincs értelme ,ott is emberek vannak,pont ugyanazok mint máshol. A lényeg nem az hogy több helyen szembesüljek magammal, hanem hogy leszokjak erről.

2019. aug. 3. 10:45
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem irtam ki minden rossz tulajdonságomat, ez csak a jéghegy csúcsa. Van még millió más, igy kérem ne arra koncetráljatok, higgyétek el, hogy egy legalja senki söpredék vagyok. A kérdés a társkeresésről leszokásra vonatkozik. Ahhoz kellene tanács vagy ötlet.
2019. aug. 3. 10:47
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, akkor adok tanácsot: hirtelen és azonnali törlődés minden online felületről. Mindenről csak hirtelen, egyik pillanatról a másikra lehet leszokni, erről is.

Sajnálom, hogy ennyire negatívan viszonyulsz magadhoz, szinte fáj olvasni, hogy valaki ennyire rossz véleménnyel legyen magáról. pl teljesen kulturáltan írsz, értelmes benyomást keltesz, ezek pozitívak.

Szerintem ami benned esetleg taszítja az embereket, az az önutálatod. Nem azért törölték magukat, mert biztonsági őr vagy, hanem mert meglátták/érezték ezt a tömény "bocs, hogy élek" attitűdöt, aminél taszítóbb incs. ha ezzel leálltál volna vagy 5-10 éve, már családapa lennél.

2019. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6 persze, 8 osztályos biztonsági őrként nyilván nagyon értelmes lehetek. Azért tartok itt az életbe. 😅😅😅


Tudom hogy taszitom az embereket, ez nem kérdés és valóban 20 éve sajnálom hogy élek. Már akkor undorodtak az emberek tőlem. Szóval tudom hogy ez nem csak a munkámnak szól, az pusztán csak az egyik végeredménye a sikertelenségemnek.

Nem kell annyira arra fokuszálni. Az alap hiba én vagyok.

10 éve még boldog alkoholista voltam. Nem kinoztam magam újra és újra érzelmileg. Volt egy nagy szerelmi bánatom és az elég volt. Nem kerestem újabb és újabb embereket akikkel megalázzam magam. 😅


De a tanácsodra is reagálva, van valami ötlet arra is hogy hogyan ne regisztráljak újra? Mert kitörölni pont olyan könnyű mint újra regisztrálni. Néhány nap után előjön ez a borzasztó érzés hogy jó lenne csinálni. Hogy jó lenne megtudni , ha normális lennék vajon milyen és hány nőnek tetszenék.. Mondjuk lehet csinálom még egy két évig utánna már biztos hogy véletlenül se jelölnek. Még a magányos molett egyedülálló anyukák se.

2019. aug. 3. 11:18
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesebb vagy, mint sok ember itt pl. És az értelmesség amúgy sem iskolázottságot jelent... van kőbunkó többdiplomás, szóval ez így megy.


Látom, az önbizalmad feltornázása kb veszett ügy (kétséged ne legyen afelől, hogy azért tartasz ott, ahol, és nem a biztonsági őrködés, vagy ilyesmi miatt).

De ha ragaszkodsz hozzá, akkor elmondom, hogyan ne regeisztrálj vissza.

Gyerekbiztos böngészőt tölts le, jelszavast. Van olyan, ahol engedélyezni kell azokat az oldalakat, amiket el lehet érni, van, ahol minden elérhető, de egyes oldalak tilthatóak. Hogy melyik a jobb, azt rád bízom.

Vagy egy ismerősöd adjon meg egy jelszót, vagy te véletlenszerűen gépelj olyat, hogy khfnbkb, és utána ctrlC-ctrl V-vel átmásolod a második sorba. Így letilthatsz oldalakat a böngészőből.


ha ez se tartana vissza, akkor talán érdemes lenne figyelni arra, hogy ha a szíved ennyire a társkeresés felé húz, akkor érdemes lenne összejönni valakivel.

2019. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8 köszi végre egy értelmes válasz.

Még ha csak technikai is, de használható.

Igazából én az érzést akarom kiirtani magamból, vagyis a gondolatot, hogy társat akarjak magamnak. Mert ahogy irtam összejönni bárkivel is esélytelen. Tudom hogy miattam van ,mert én vagyok minden téren alkalmatlan és vonzó, és csak kivetitem a nőkre a saját elviselhetetlen jellememet, de 36-37 évesen ezen már nem tudok változtatni.


Köszi a használható tanácsot.

2019. aug. 3. 11:47
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálkoztam az első hsz.eimben a nem technikai tanácsokkal, de abból nem kértél. Min den porcikád kívánja a társat, és lehetne is, se az iskolázottságod, se a munkád nem befolyásolja. Nőben is van szerencsétlen típus, ha már annak tartod magad, és iskolázatlan is, nem értem, mi a gondod. Azt én nem tudom neked megmondani, hogy te hogyan építs a pszichédben ennek a vágynak kerítést, ezért tanácsoltam, hogy inkább menj értelmesebb helyekre társat keresni. Mivel mindenre csak rázod a fejed, meg semmi nem jó neked, ezért maradtam a technikai tanácsnál.

Őrületes nézni, hogy egy teljesen normál ember alapanyag eldobja magától az életet kvázi. Nem vagy komplett, haver.

Segítséget kértél már? mi lesz, egyedül fogsz az ürülékedben meghalni? vagy mire hajtasz?

2019. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!