Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok jó pszichiátert...

Tudnátok jó pszichiátert ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok aki depresszióval és szorongással küzd több mint 3 éve. Pszichológusokal már próbálkoztam, de az “életvezető” dumával nem mentem sokkra. A lelki részèt egész jól kezelem a betegségnek, (vagy legalábbis nagyon erősen próbálkozom) viszont a fizikai tünetek nagyon megnehezítik a mindennapjaimat, és semmit sem tudok tenni ellenük, ezért döntöttem úgy, H pszichiáterhez fordulok, és a támogatásával gyógyszeres kúrába kezdek.


A 17.keruletben lakom, szóval örülnèk egy minél közelebbi lehetőségnek, viszont egy JÓ szakember találása az első számú prioritás.



2019. aug. 3. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezért csak olyan pszichológushoz menjél, aki kiképzett terapeuta, A pszichiáter is akkor "jó", ha terapeuta szakvizsgája is van.
2019. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!