Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keresek Budapesten jo psziholo...

Keresek Budapesten jo pszihologust, szakembert, pszihoterápiát vagy barmilyen segitseget! Valaki esetleg? Főként szemelyiseg zavarokkal foglalkozot! Ha ismersz ilyet kerlek irj

Figyelt kérdés
26eves vagyok es sok problémám van magammal, .. nezegettem hogy letezik sok fele szemelyiseg zavar olyanok is amik gyermekkorra vissza vezethetően alakultak ki. Lenyeg hogy szakember kell nekem ez mar biztos, de szeretnek mindenkepp jo szakembert! Elore is Koszonom ! :)

2019. aug. 7. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyiségzavarnál hosszabb, intenzív terápiára van szükség. Akinél én jártam, elküldött Tündérhegyre. Azt mondta, járkálhatnék hozzá heti egyszer, de az kevés.
2019. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén Tündérhegy... Ott kezdtem, mióta kijöttem, magánterapiára járok. Bárkit felkereshetsz, aki a hegyen dolgozik, kiváló szakemberek, és a legtöbbje magánpraxist is folytat, ha nem akarsz a hegyre menni.
2019. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!