Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miskolcon tudtok egy jó...

Miskolcon tudtok egy jó pszihológust, pszihiátert?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, a baj hogy egyre jobban csúszok bele

Van hogy kb 1 hétig teljesen normálisan érzem magam, de utána hirtelen bekattan valami az agyamban egyik pillanatról a másikra, borzasztóan depresszív leszek és marhaságokra gondolok, ez hetekig is kitarthat most is egy ilyen fázisban vagyok

Most jutottam el odáig hogy szeretnék külső segítséget kérni, mert egyre negatívabban befolyásolja az életem ez a dolog



2019. ápr. 21. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Selyemrét, egy-két roma származású egyén rendbe tenné a lelki világodat :Dddd

Viccet félretéve sajnos nem tudom, már rég elköltöztem onnan de azért remélem veled minden rendbe fog jönni!

2019. ápr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam neked privátban egy elérhetőséget, akit nagyon tudok ajánlani.

2019. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál, de nem engedi a tárcám hogy ennyiért járjak hozzá rendszeresen terápiára..

Valaki mást még tudtok esetleg?

2019. ápr. 23. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig minden magán pszichologous/pszichiáterért fizetni kell és nem keveset, minimum 5-8 ezer egy alkalom, pszichiátert tudok ajánlani , dr szabó sándor, nála 5 ezer egy alkalom és emődre kell kimenni, miskocrol megy oda busz
2019. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!