Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek jobban lenni de félek...

Kezdek jobban lenni de félek hogy minden szétesik újra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje elég rosszul voltam lelkileg, vagyis inkább hullámzóan volt pár jó pillanatom de voltam nagyon lent is, hogy azt gondoltam mindenki utál és jobb lenne nekik nélkülem. Most viszonylag jobban kezdek lenni, többet beszélgetek emberekkel kicsit nyitottabb vagyok, de nagyon félek hogy ez is csak egy ilyen hullám és megint elromlik majd minden(legalábbis az agyamban)

2019. aug. 10. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy újra elö fog e jönni vagy sem.

Ez kvázi tök mindegy. Nekem pl olyan szervi betegségem van, hogy sok féle mentális dolog potenciálisan elö jöhet és néha elö is szokott sajnos.

Neked is meg van az esélye, hogy újra előjön.

Az igazi kérdés, hogyan kezeled. Tapasztalatból mondom, hogy úgy kell felfogni, hogy mindegy hogy mi lesz, mert ha valami lesz, úgyis leküzdöd. Hisz most is sikerült.

És a durva, ha így fogod fel és ezt erösited magadban,akkor legközelebb nem csak könnyebb lesz, hanem gyorsabb is lesz leküzdeni.

2019. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát alig telt el egy hét és beigazolódott a félelmem.
2019. aug. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!