Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van már! A 47 éves...

Elegem van már! A 47 éves szinte makk egészséges párom mindig azt szajkózza, hogy érzi hamarosan meghal, öreg lett stb. Hangokat hall! Normális?

Figyelt kérdés
A szemén látni,hogy zavarodott,önző lett,bakancslistái van amit megakar valósítani ez többnyire saját maga szórakoztatását jelenti.. engem nem képzel mér el maga körül. Szeretnék segíteni rajta de lehetetlen. Egy pszichológus nem ártana neki szerintem.
2019. aug. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés végén a megoldás. Vaaagy eljött a szakítás ideje.
2019. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lenne itt a kérdés, de már meg is válaszoltad. Pszicholóus.
2019. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, pszichológus* :D
2019. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha szakítunk is,attól még nem kéne hangokat hallani, meg képzelődni.. érzi a halált ahogy írtam meg ilyesmi. Nem tudom,hogy ezt a mentális betegséget minek nevezik,de nem tetszik.
2019. aug. 17. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt hívják kapuzásrási pániknak.

És igen, 50 körül az ember komolyan elgondolkodik a halálon, hiszen innetől kezdve mintha rohamtempóban közeledne.


Ha téged sem képzel már el maga körül, akkor lehet el kéne gondolkodnod a szakításon. Valószínűleg ez csak rosszabb lesz, de lehet csak hullámvölgy.

2019. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapuzárási pánikban se hallunk hangokazt. Ez pszichiáterre taartozik. Fordulj esetleg a háziorvoshoz, hátha tud segíteni elindulni.
2019. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt a fiatal kor. Ez a középkor. Sokan megijednek. Ennyi. Annyira nem fura. De ezt az egészet nem vele kéne megbeszélni? Talán hatekonyabb lenne.
2019. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Makacs. Nem lehet rá hatni. Tipikus nő.. ő tud mindent jobban,és tényleg egy önző valami lett. Nem érdekli mások véleménye!
2019. aug. 17. 13:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Állandóan képeket tölt fel magáról az instára,facere.. egyébként egy nagyon vonzó,fiatalos nő. Közel 50 éves,de úgy néz ki mint egy 30-as. Ő elvárja azt,hogy kolleganői szives lájkokkal jutalmazzák, meg írják a dicsérő hozzászólásokat, ő meg egyáltalán nem lájkolja öket.. vagy nem úgy. Az egyik kolleganöje most kett eljegyezve a vőlegényével sokat kirándulnak,puszis képeket csinálnak a barátosnő párom meg ezekre a képekre magasról tesz. Megfigyeltem,hogy csak néha néha lájkolja az ilyen tartalmakat. Mintha zavarná őt ha valaki boldog. Bezzeg a csávókat lájkolja. De jut eszembe,hogy mondta is egyszer,hogy ő már csak szórakozni akar és kiakar próbálni mindent.Bevalotta,hogy nem büszke rá, de ő már megváltozott. Inni fog,szórakozni,szexelni mert érzi hamarosan meghal.
2019. aug. 17. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!