Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegy, Yourself centrum?...

Tündérhegy, Yourself centrum? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Évek óta depresszióval kűzdök,két pszichiáter 1 alkalom után bipoláris zavart állapított meg.Több helyen is megfordultam már,de elküldtek mindenhonnan mondván,hogy túl terhelt a rendszer.Szeretnék érdemi javulást az állapotomban egy hosszabb nehezebb időszak után.


Két helyen gondolkodom az egyik a Tündérhegy nappali kórháza,a másik pedig a Yourself centrum(Félúton alapítvány).


Van valakinek tapasztalata bármelyik hellyel? Esetleg tud egy harmadik helyet ahol depressziós betegeket kezelnek megfelelő hatékonysággal? Se vége se hossza pszichoterápiákra már nincsen kapacitásom.


Köszönöm a segitséget előre is!



2019. aug. 19. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez ilyen se vége se hossza műfaj.Thegyen voltam,általában 3 hónap egy kezelés,voltak csodás gyógyulások meg voltak nem gyógyulások.Veszteni nem veszthetsz vele érdemes kipróbálni de utánna nekem is egyéni terápiát javasoltak hosszútávra
2019. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Thalassa ház is ilyen hely.


Én Tündérhegyen voltam, nekem rengeteget segített, de valóban utána még nem ér véget a terápia, csak már kint kell folytatni, és nem olyan intenzíven.

2019. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!