Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A biszexuálisoknak kisebb a...

A biszexuálisoknak kisebb a lelki terhe, mint a melegeknek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokszor megkapjuk, hogy biszexualitás nincs, leszbikusak/melegek vagyunk, csak nem tudjuk elfogadni. (Kaptam már ilyet homoszexuális férfitól is, nemcsak heteróktól.)
2019. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy rossz. Ráadásul ha némeik szülőt nézzük akik megtudjak higy a gyerekekük biszex akkor az ellentétes nemű párjaikat elfgadják míg az azonost elűldözik. Ezt pedig nagyon fájdalmas. Mert bár nem mondják ki igenis érzed hogy nem fogad el. Persze vannak nagyon megértő szülők,de sajnos van ilyenis. Nem tudom... minden embert ér bántás. Csak mindenkit más jelleggel. Én nem mondanám hogy ez így jobb
2019. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem lelki tehernek sőt, áldás, mert hát dupla élvezet és univerzális vagyok. :) Az aki meg olyan melegnek állít be aki nem mert meleg lenni, az nyalja ki a seggem. Az én testem egyszerűen mindkét nemre beindul, ha tetszik, ha nem. Az, hogy melyik nemet preferálom, az meg tudatos döntés.
2019. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagyok, nincs bajom ezzel. Nővel is volt laza kapcsolatom.

Heteró kapcsolatra törekszek.

2021. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!