Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a lámpalázat?

Figyelt kérdés
16 éves dobos fiú vagyok, és szerintem eddig elég jól megy a dobolás, viszont ha valakinek meg akarom mutatni, akkor mindíg elrontok mindent, mert tudom, hogy néznek és "bizonyítanom" kell. Nagy álmom, hogy játszhassak egy bandában és felléphessek sok ember előtt, viszont olyan ember vagyok, aki akkor is izgul, hogy ha le kell vinnie a szemetet. Ha előre tudnám mondjuk, hogy fellépés lesz, akkor nagyon rágörcsölnék, mire ott lennék szerintem remegne minden végtagom, nem tudnék normálisan játszani, mert akkora nyomás lenne rajtam, pedig még nekem a legjobb, mert én hátul lennék. Hogyan tudnám ezt a félelmemet legyőzni?

2019. aug. 21. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Most őszintén, zenélni szeretsz, vagy csak kompenzálni szeretnél valamit, bizonyítani szeretnél másoknak?

Mert ha az első, akkor mélyülj el a zenében, ne mások miatt csináld, hanem mert szereted csinálni. Szarj le mindenkit.

Ha pedig bizonyítani akarsz, akkor kérdezd meg magadtól, miért van szükség arra hogy bárkinek is bizonyits bármit?

2019. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Zenélni akarok igen, nem csak magamnak, hanem másoknak is, mert szórakoztatni akarom az embereket, viszont ha valakinek megmutatom a dobolásom akkor nyilván azért mutatom meg, mert tudok is, és ezt szeretném bebizonyítani. Viszont nem azért csinálom az egész dobolást, hogy bizonyítsak, hanem mert élvezem, és már felszeretnék lépni mások előtt is, mert egyedül már elég sokat csináltam.
2019. aug. 21. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!