Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Figyelembe veszik e itt az...

Figyelembe veszik e itt az oldalon ha a kérdező nyugdíjas és egy fiatalnak nevetséges a kérdés?

Figyelt kérdés
Programozást, matekot, angolt tanulok, hogy ne butuljak el öregségemre, de aktív koromban ezeket nem gyakoroltam.

2019. aug. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mindenesetre jó látni hogy ilyenek foglalkoztatnak. Programozásbol nem vagyok jó, csak kicsit értek hozzá, de matekból kérdezz nyugodtan, ha nem kapsz normális választ, mert elemző matematikus vagyok.
2019. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindenhol ezen a foldon, vannak itt is rendes emberek es kevesbe rendesek. Aki joindulatu az figyelembe fogja venni a korat!
2019. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális kérdésre általában normális válasz szokott menni. Egyébként a fiatalok többsége nem tud programozni és hülye a matekhoz, szóval amíg nem azt kérdezi meg az úr, hogy 2x2 az ugye öt addig nem lehet baj.
2019. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De cuki:) talán lesznek bunkók, de hol nem? Valaki biztosan fog segíteni
2019. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!