Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám teljesen megbolondult...

Apám teljesen megbolondult mióta nyugdíjas és rengeteget iszik, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Mintha nem is a valóságabn élne, rossz hazajönni. Egyzser betörte az orromat is mérgében.


Ugye, mikor dolgozott és vezetett, nem ivott, de most végigissza a napot... Már anyámnak is feltűnt.


2018. nov. 27. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a fater nyugdíjas akkor te legalább huszonéves vagy. Költözz el. Aníyám idén lett nyugdíjas én 43 vagyok. 19 éves korom óta külön élek így nem zavarnak a rigolyái, próbáld ki te is.
2018. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 20 éves, gimis vagyok, oké elmúltam 18.
2018. nov. 27. 14:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszélj anyáddal, hogy mit kezdjetek vele. Vagy adjatok neki valahogy disulfiramot.
2018. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon büdös is és szerintem nem veszi észre, ez ugye akkor gáz, mikor jönnek hozzá. Futok utána és szellőztetek.
2018. nov. 27. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:

HA ilyen fiatal vagy (tanulsz) az más. Nincs mit tenni csak, ha anyád elválik az öregtől. Esetleg bántalmazás miatt segítséget kérhetsz.


[link]

2018. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Anyám nem tesz semmit, de ez az ember teljesen levesz az életről, szerintem depressziós is, nem csak iszik.


Az nagyon durva volt, hogy betörte az orrom. Meg részegen folyton engem szapul...

2018. nov. 27. 20:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Amerre megy, bűzlik a lakás...
2018. nov. 27. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Senkinek érzi magát apád, mert már nincs feladata és unatkozik, az hogy téged cseszeget az ennek a következménye rajtad vezeti le a feszültségét. Te kereshetsz magadnak iskola pszichológust vagy támaszgondozót ahol laksz. Segít, megtanít arra, hogy kezeld ezt a helyzetet.
2018. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez baromság, hogy senkinek érzi magát... Ő az atyaúristen...


A másik, hogy miért én menjek orvoshoz, ha ő a hülye??? Vagy majd ad egy balostbis és kiegyenesedík az orrom?? Mert ez nagyon nem normális, más nem tűrte volna el ezt...


A harmadik, hogy ma is láttam magában beszélni és mutogatni az udvaron, ezt mondtam is anyának, ő meg nem hitte el...

2018. nov. 28. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet számodra úgy tűnik, hogy Istennek tartja magát kívülről, de belül egy k.i.s.p.ö.cs.nek érzi magát! Tudod az Isteneknek nincs szükségük az alkoholra, hogy erősnek érezzék magukat. Neked azért ajánlottam a pszichológust, hogy megtanuld kezelni, ha apád pl.agresszív, vagy ha bánt. Nyilván azért tetted fel a kérdést, mert nem tudsz mit kezdeni vele. A másik szülőd sem kóser, mert szrik rá, hogy apád piál és közben téged szekál, vagy az orrodat töri be! Nézz utána a neten: Al-anon csoportok( alkoholista hozzátartozóknak segítség)
2018. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!