Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehet az ember az utcán...

Mit tehet az ember az utcán lévő zombi emberekkel? 24/F

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy van esetleg ami érdekelné még őket? Zene vagy akármi?


Beszélgetni próbáltam már de van akinek meggyőzödése hogy neki szar és az is lesz a jövőben.



2019. aug. 29. 08:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is hogy magyar prank/reakció csatornát kellene csinálni de nálunk nagyon meg kellene fontolni hogy mit csinál az ember mert a legtöbben halálosan komolyan vennék és vicces sem lenne emiatt. Inkább cringe :D
2019. aug. 29. 08:57
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk hagyd békén őket. Biztos megvan mindnekinek a maga problémája, akit te "zombi"-nak látsz, valószínűleg nem a te h#lyeségedre van még pluszban szükségük. Prank videó, drága kenyér. 😂🤦 Menjél inkább, töltsd hasznosan az idődet, még van pár nap a nyárból.
2019. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg addig megpróbálok rájönni, hogy a közhangulat és a szemét miért van a kulcsszavak közt. :D
2019. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Lelőni őket sörétespuskával.
2019. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Úgy érzem egy kicsi választ el attól és máris rám lesz fogva hogy miattam lettek ilyenek. Engem a jó szándék vezérelt mikor kiírtam a kérdést. A zombi jelzőt például magamra is használnám ha mondjuk szétcsapatnám magam egy buliban de nem teszem, nem szoktam már ilyet :D

Tényleg érdekel hogy mivel lehetne legalább 1 percre kiszakítani az embereket a monoton hétköznapokból, mert én magamon azt érzem hogy még ha egy idegen lány is de rámmosolyogna akkor tök jól esne. Azt meg senki ne mondja hogy az utcán nincs 1 perce.

Még annyit hogy nálunk persze érvényes az hogy inkább hagyjuk békén a másikat de ez átcsapott oda hogy telibe sz@rjuk a másikat. Az utcán leállt valaki énekelni, gitározni (ezt saját szememmel láttam) akkor az emberek 90%-a oda se bagózott.

Valójában az emberek nagy része tisztában van azzal hogy ha nekik rossz arról nagyrészt ők tehetnek. Csak az igazság fájdalmas sokszor, jobb másokat okolni.

2019. aug. 29. 10:05
 6/19 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen én hasznosan töltöm az időmet :) Nem én vagyok aki egész nap haszontalanul tölti de lényegtelen ez nem rólam szól hanem rólunk.
2019. aug. 29. 10:09
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz zombi alatt egész pontosan?
2019. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, én megértem hogy benned semmi rossz szándék nincs. Próbálj nyugodtan beszélgetni velük, de aki nem nyitott erre, azt hagyd. Átmentem néhány krízisen az elmúlt hónapokban, biztosan engem is zombinak láttál volna, de őszintén szólva a legkevesebb szükségem sem lett volna arra, hogy valami random idegen próbálja feldobni a hangulatom. Vannak emberek, akik erre vevők, velük érdemes próbálkoznod, de a többieket hagyd.


Gitáros példa tökéletes, ő annak a 10%-nak játszik, akiket érdekel, nem erőlteti magát a maradék 90%-ra.

2019. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha váratlanul elém toppannál, hogy beszélgetni akarsz, valószínűleg átharapnám a nyakadat.
2019. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket. Nem tudsz mindenkit megmenteni.
2019. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!