Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A jóga tényleg segít?

A jóga tényleg segít?

Figyelt kérdés

Kerékpározni szoktam 30-40 percet hol nagyobb hol kevesebb intenzitással, de most olyan szintű stressz van jelen az életemben, hogy nem segit.


Youtube videók alapján jógáztam 2-3x de nem birtam végigcsinálni a 20-30 perces alapot sem, egyrészt nem vagyok hajlékony, még van olyan rész ahol idegesít is. Nem akarom feladni ennyi idő után de tényleg tud ez segiteni, vagy csak ilyen placebo dolog? - placebo értelmezést nem szó szerint kell itt venni.


2019. aug. 29. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a jóga segít. Hatha jógát próbálj, menj el inkább órára valahova. Sokkal jobb tanár által vezetve végezni a gyakorlatokat.2-3 alkalom után ne várd, hogy rugalmas leszel. Idő, amíg a merev izületek lazulnak.
2019. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, valóban segít. Én is online kezdtem hathával, és pár hónap után elkezdtem órákra járni. Jobb a csoportos jóga, ezért én is azt ajánlom, ott az oktató segítségét is kikérheted. A hajlékonyság pedig hosszú hónapok után jön elő (nálam legalábbis így volt).
2019. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!