Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért esek vissza mindig...

Miért esek vissza mindig ugyanoda?

Figyelt kérdés

Annyira érdekel mások véleménye és hogy mit reagálnak rám, hogy legszívesebben ki sem megyek utcára

Félek kérni étteremben, boltokban, mekiben, (régebben pékségben) is bármit mert hogy valamit rosszul mondok és idiótának néznek vagy nincs elég pénzem (többször is át szoktam számolni, de még ígyis bennem van az az érzés hogy mi van ha emelkedett az ára vagy ilyesmi)

És amikor meglátok valakit akit ismerek (pl a városban) akkor elkezdek remegni, kényelmetlenül érzem magam és hasonlók...

És még tetejébe magamat is utálom, ahogy kinézek, a vaskos combjaimat, a hajamat, a bőrömet

Má azt hittem hogy kezdek jobban lenni és szarni mások véleményére, de nem... Ugyanott vagyok...

Velem van a baj? Hogy tudnám ezt leküzdeni? Egyáltalán egyedül menne?



2019. aug. 31. 18:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*már

Ne haragudjatok, elírtam

2019. aug. 31. 19:00
 2/13 anonim ***** válasza:

#same.

Csak veled ellentétben én elégedett vagyok a külsőmmel.

De a boltos/ ismerősös szitut nagyon átérzem :D

2019. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Detto ismeros. Az a helyes ut, ha valahogy elfogadod magadat. Hogy fogadjanak el masok, ha te sem fogadod el magadat? A boltba uolyan emberek vannnak minte.
2019. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* Nezd ugy az embereket, hogy nem kulonbek nalad, meg ha pl. szebbnek is latod oket. Csak lazan baratosném! :-D
2019. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És hogy fogadjam el magam? Néztem videókat az önbizalomnövelésről meg ilyenek, de semmit nem segített ha mindennap mondtam magamnak hogy 'szép vagyok' vagy hogy 'ma egész jól nézek ki'

Főleg ha kimegyek az utcára belém kötnek... Így olyan nehéz pozitívnak lenni

Most nyugodtan írhatjátok hogy milyen gyenge vagyok de tényleg megpróbáltam... Ugyanez volt az evéssel is, elkezdtem fogyni, egész jól éreztem magam, fél évig ettem rendesen amit akartam és nem híztam sokat, de már megint ugyanott vagyok, hogy utálom a testem

2019. aug. 31. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Szorongsz, pszichológus kell, a szülők nem nevelték beléd az önbizalmat. Kötelező olvasmány: [link]

Jelszó: És akkor mi van?

2019. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utcán beléd kötnek? Ki köt beléd? Mért érdekel, hogy egy vadidegen szemétláda mit mond? Komolyan veszed?
2019. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megertem. De ugy lehetsz boldog, ha nem erdekelnek masok velemenye. Vannak akik mindenkibe belekotnek. Nevess rajtuk h milyen szegenyek ertelmileg!
2019. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Képes vagyok hónapokig is gondolkodni, hogy miért kötnek belém random emberek, tudom hogy nem kéne meg úgyse fogom őket soha többet látni de olyan rossz érzés...

Sajnálom is őket, ha nekik ez okoz élvezetet

2019. aug. 31. 19:31
 10/13 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm
2019. aug. 31. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!