Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hyperaktív vagyok felnőttként...

Hyperaktív vagyok felnőttként is. Amúgy nem zavar, de más is van így? Auzt mondták átalakul vagy lófitty, de nekem ugyan úgy megmaradt.

Figyelt kérdés

Szóval pörgök mint a felhúzott rugós óra :D és nem tudok leállni. Rendkívül hyperaktív vagyok és a figyelmemet összpontosítani egy fájdalom és néha lehetetlen egy subjectre. naszóval, én mivel nem kötött munkaidőm van és javarészt itthon irkálom a kódjaimat, így nagyon sokat mozgok, utána lecsillapodok. 70-80 km biciklizés után nyugis vagyok pl :D de ez kell, vagy 20-25 km séta, a napi 15 km az alap. futást javasolják még, de nem csinálom, apukámnak térdprotézise lett va sok sok futkozástól.... amikor atletizált.


nade a kérdés az hogy van más is aki ilyen? Vajon miért nem alakult ez át?


2019. szept. 1. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél alakul át. Csak éppen felnőtt korban már nem vagy kötve olyan baromságok által, mint iskola.
2019. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mintha gyerekként nagyon jártam volna :D ellógtam az egészet szartam bele. A programozáshoz nem kell iskola. Oké, megcsináltam az érettségit és belekezdtem az egyetembe de ott is hagytam. de az érettségit és az egyetemet már felnőttként mert gyerekként képtelen voltam leállni és megmondom őszintén nem is bánom hogy beleszartam az egészbe. jó buli volt a gyerekkorom és sokakkal ellentétben nincsenek komplexusaim emiatt. pl vannak akiket a szülei lelkileg terrorizálnak az iskola miatt meg a jó jegyek miatt, az én szüleim szartak bele, mind a kettő vállalkozó és tudják hogy rakat szar van ott. annyi volt, hogy néha kellett egy kis pénz hogy átengedjenek, mert hiába írtam meg az osztályzót, ha egyszer kb 80%-át a napoknak hiányoztam :D
2019. szept. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!