Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Zavar, hogy ugyan olyan...

Zavar, hogy ugyan olyan iskolatáskát vett mint amilyet én is kinéztem magamnak?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm pont azt a táskát vette meg amelyiket szerettem volna.

Mennyire gáz ha

középiskolában több embernek is olyan táskája van mint nekem ? Hagynom kéne és keresni egy másikat ? Titeket nem zavarna ha az egyik barátnőtöknek ugyan az tetszene ?


2019. aug. 4. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2019. aug. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A táska eltérése miatt nem leszel egyéniség, de ha ez ennyire fontos akkor készíttess magadnak egyedit vagy nem tudom.
2019. aug. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Engem sokkal inkább zavar, hogy nem tudsz írni.

Ugyanaz, ugyanolyan. Egy szó.

2019. aug. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En meg pont szeretem hogy "be vagyok èpülve"es hasonloak hozzàm.

Pl majdnem mindenkinek nike cipöje van nalunk.mint egy kasztrendszer, olyan az egèsz

2019. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna. a boltoknak nincs akkora kinalata, hogy mindenki egyedi cuccokat vehessen. de ha meg lenne is, akkor is lenne akivel egyezne az izlesunk. de ha nem akarsz igy venni mar akkor ne vegyel es kesz
2019. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

- Elloptad a táskám?

- Miért, neked is ilyen van?

- Aha.

*nevetünk az egészen*


Normális ember ennyivel elintézi, vagy épp nem is törődik vele.

2019. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, a többi cuccotok úgysem egyforma. Gimiben nekem is volt 2 osztálytársam is akinek ugyanolyan táskája volt, nem csináltunk belőle problémát.
2019. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és igazatok van..örülök, hogy még egy ilyen kérdésre is kaptam normális választ. A helyesírásomra is figyelni fogok nyugi ^^
2019. aug. 4. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám, ha pont olyan táskánk lenne a legjobb barátnőmmel. :D Dehogy gáz. Sokaknak egyszerű fekete van, vagy másmilyen egyszínű táskájuk. Sokan olyan táskát hordanak, amin csak egy "Adidas", "Puma", "Converse" felirat van. Szóval dehogy gáz. :D
2019. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!