Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is szoktatok magatokban...

Ti is szoktatok magatokban beszélni?

Figyelt kérdés
Persze olyanra gondolok, hogy például amikor egyedül vagytok otthon, és tudjátok, hogy senki nem hallja meg. :D
2019. szept. 3. 17:37
 1/9 anonim válasza:
67%
Én még az utcán is, de büszke vagyok rá.
2019. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, max. káromkodni, de cifrákat..
2019. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Időnként szoktam, igen. Még mindig jobb, mintha magammal se állnék szóba :DDDDDDDDDDD


Egyébként ez nem kóros, rengeteg értelmiségi, és művész is szokott polémizálni magával. Csak akkor válik betegséggé, ha valaki éjjel-nappal ezt csinálja.

2019. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább akkor, ha valakik felidegesítenek, és akkor szidom őket, mint a bokrot.


Amúgy sokan azért tartanak háziállatot, hogy úgy tűnjön, mintha ahhoz beszélnének, közben meg csak túlteng a szövegelni való...

2019. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
No igen, a káromkodáson kívül a macskámhoz azért szoktam beszélni.
2019. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Karomkodni en is szoktam. :Ddd
2019. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott, nem jelent mentális problémát mindaddig amíg nem jelenik meg belül egy konkrét másik személyiség akivel beszélget az ember.
2019. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utcán is szoktam néha de nem órás monológot (egyébként a környékemen volt egy srác aki folyamatosan beszélgetett magával), hanem csak 1-1 gondolatot esetleg. Ez tényleg tök normális de az emberek nagy része nem normális dologként fogja értelmezni. Pedig a beszédnek nagyon nagy ereje van abban hogy a gondolatok kordában legyenek tartva. Szóval egészségesebb lenne a léleknek ha mindenki magában is beszélne és nem lefojtaná a dolgokat aztán őrült dolgokat csinálna.
2019. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek, én például úgy érzem, hogy segít abban, hogy ne legyek annyira stresszes.
2019. szept. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!