Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb. Két hónapja szedek 0.25...

Kb. Két hónapja szedek 0.25 frontint 3 szor panikszeru tunetekre ideges nem vagyok de a fejfajas nehezlevego erzes gyors szivdobogas erzet szedules ilyenek nagyreszt megmaradtak nem hasznal a frontin vagy az idővaltozastol lennenek ezek a tuneteim?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pánikbeteg, mégis fáj a fejem 2 napja, néha olyan mintha egy kva nagyot ütne a szívem, szédülök enyhén és 90 körül van a vérnyomásom.

Beteg időjárás váltások vannak néha.

2019. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 0,25 re már kb a 3-4. héten hozzászoktál. Lehet szakorvossal konzultálva kellett volna elkezdeni az egészet. Az mondta volna,hogy a 0,25 öt csak nagyon enyhe szitukban és kezdő dózisnak szokás adni. A 3x0,25 egyébként egy nagyon kis adagnak számít. A fejfájást leszámítva inkább a pánikbetegség tünetei lehetnek. Konzultálj az orvosoddal. Az ilyen pszichés betegségek közül a pánikbetegség az egyik legjobban orvosolható.
2019. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kevés a Frontin, mond meg a háziorvosodnak, hogy pszichiáterhez szeretnél menni, adjon beutalót. Persze e nélkül is mehetsz, de így látja a pszichiáter, hogy a háziorvos már kezelt, tehát valós dologról van szó.

Különben a mai nap tényleg nagyon nyűgös...holnap front

2019. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pszichiater irta fel
2019. szept. 6. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pszichiáter írja fel a nyugtatómat ( 1 x 0,5 Rivotril fele.) Azt mondta, ha ennyi elég a nyugalmamhoz, szedjem nyugodtan. Én a Frontintól kezdetben rosszul lettem, az orvosom azt cserélte le Rivotrilra.
2019. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is fog használni mert a frontin nem gyógyszer hanem egy drog amihez nagyon hamar hozzá lehet szokni. Én is szedtem 2 évig semmi nem változott csak egyre több és több kellett ugyan azért a hatásért. Közben jöttek a mellékhatasok abbahagytam 3 hónapja. Azóta végre tudok aludni és nincsenek beutális izomrángásaim.
2019. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!