Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Kb április óta szedek Stimulotont. Sajnos elfelejtettem hogy fogyóban van nem is tudtam receptet kérni a hétvége miatt. Mindig éjjel szoktam beszedni lefekvés előtt. Nem emlékszem pontosan de azt hiszem tegnap volt a 3. vagy 4. éjszaka hogy nem vettem be. Hirtelen abbahagyástól hihetetlen alacsony vérnyomásom lett már az elsö kihagyott éjszaka után, visszajött a hasmenésem, alhasi görcseim (IBSem van idegi alapon), iszonYatosan szédülök, ájulhatnékom van, nem bírok enni. Most kaptam meg a receptet most be is szedtem. Nekem kb egy hónapig voltak tőle mellékhatások illetve kb két hónap volt mire a borzasztó hasi fájdalmaimat hasmenésemet elmulasztotta. Számíthatok ujra megint mellékhatásokra? Megint ugyanúgy várhatom ki a két hónapot mire lesz pozitív hatása vagy ennyi idő alatt esetleg nem ürülhetett még ki?

2019. szept. 9. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem téged félregyógyszereznek.
2019. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Kérem csak az irjon aki a kérdésemre tud válaszolni! Köszönöm! Igen tudom sajnos én idiota csak most olvastam tovább a gyógyszer papirját hogy nem szabad hirtelen abbahagyni mert a fent leirt tünetek kialakulhatnak.
2019. szept. 9. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon apránként tudod csak leépíteni. Én hónapok alatt építettem le 7 hónap szedés után. A negyedet is végül feleztem. Nem lesz most 2 hónap a hozzászokás, mert ennyi idő alatt még nem ürült ki teljesen.
2019. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ürült ki teljesen, csak csökkent a szint. Két-három nap alatt visszaáll teljesen. Én is jártam így, szabadságon volt a doki, nem volt aki írjon, nagyon paráztam. Azóta figyelek, amikor még 10 szem van, megyek intézkedni.
2019. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Ne aggódj, pár nap alatt visszaáll minden. Majd csak akkor kezd el a leszokást egyszer, ha már tartósan kb. 1 évig fixen jól érzed magad. Addig szedd.
2019. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A szédülés ájulásérzet idegesség elmúlt. Sajnos az IBS visszajött. Nekem az gyerekkorom óta van egyedül ez mulasztotta el.
2019. szept. 10. 12:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem a hasmenést hasi görcsöket elmulasztja hogy visszatértem rá mert lassan elutazom.
2019. szept. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!