Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan valaki köztetek aki...

Van olyan valaki köztetek aki lerakta az antidepresszánst és vagy a rivotrilt magától vagy orvosi segítséggel? Milyen tanácsokat adnátok olyannak aki el akarja hagyni ezeket és óvatosan akarja csinálni?

Figyelt kérdés
Ripedont szedek napi másfél szemet, fél reggel este egy, rivotrilt 0.25este. és még tegretolt reggel fél, este egyet. amikor elhagytam őket teljesen nagyon dúrva elvonási tünetek jelentkeztek mint a filmekben: izzadás éjjel, nem alvás, rémálmok, negatív képzetek stb. rémisztő volt nagyon. aki szed ilyeneket, volt hasonló tapasztalata? Jövőre babát tervezünk, fontos lenne .

2019. szept. 1. 14:28
1 2
 1/11 szamo77db ***** válasza:
46%
Ezt a kezelőorvosoddal kell megbeszélned! A magad esze után ne változtass a gyógyszereiddel.
2019. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, rivotrilt, 3-szor 0,25, ez sem nagy adag, a tied viszont nagyon kevés, vedd be a felét az adagodnak, két hét múlva el is hagyhatod, negyedelni is lehet ha muszáj.
2019. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól hogy neked ment így, másnak nem biztos hogy fog. ALAP
2019. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ALAP hogy az orvos tudta nélkül nem csinálunk ilyet, majd ő megmondja milyen ütemben lehet csökkenteni.
2019. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 lehetne igazad, de ez egy extra pici adag, amit ráadásul 1 hónapja szed, ennyi idő alatt rá se szokott! Van aki tényleg baromi sokat szed, otthon le se tudna szokni, de ez nem az a helyzet.
2019. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A rászokás egyénfüggő. Én is megkaptam anno hogy nem szokhattam rá, egyszerűen hagyjam abba. Hülye fejjel hallgattam az illetőre, az utcán szedtek össze, és vittek be a dokihoz. Olyan pánikrohamot produkáltam a gyors leállástól, hogy nem emlékeztem semmire. Pedig nem hosszú ideig szedtem.
2019. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezekről a szerekről való leszokás nagyon nem egyszerű. Tudom.
2019. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg mellékhatásai vannak a gyógyszereknek: panikrohammal, állandó szomjúság erzet, rossz energiatlan közérzet, hányinger, hasmenés, fejfájás, alvászavar stb.. én nm ilyen életet szeretnék élni. Megyek majd dokihoz, de mások véleményét szerettem volna megkérdezni. Köszi a válaszokat.
2019. szept. 1. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Rivotrilt 3 naponta 0.125 mg-al kell csökkenteni. Az elvonást még így sem lehet megúszni. Nekem 2 hétig tartott.
2019. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!