Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki olyan aki küzd...

Szatmari25 kérdése:

Van itt valaki olyan aki küzd az idegesség, a szorongàs és a pànikzavarral?

Figyelt kérdés

Első sorban az érdekelne aki orvosi segítség nélkül, ki tudott màszni a gödörből. Tapasztalatok, növényi alapú nyugtatók, önismereti könyvek stb.


Június óta küzdök vele, de nem tudok megszabadulni tőle, ideig, óràig el vagyok, úgyhogy nem idegelem magam, de aztàn jön valami egyik pillanatról a màsikra és ideges vagyok. Eddig Valeriana relaxot szedtem, de tegnap(egésznap jól voltam, csak este lettem ideges amikor apum haza jött a munkàból és elmentünk este koncertre ahol volt egy enyhe pànikom, de inkàb nagyon-nagyon erős szorongàsnak mondanàm) meg ma

is elfelejtettem beszedni. Anyumnak hiàba mondanàm el, hogy mi van a fejemben, nem hiszi el, ràm fogja, hogy hisztis vagyok, meg hogy csak kitalàlom. Annyira kiszeretnék belőle jönni és újra a régi szeretnék lenni mint àprilis-màjusba. Ezt az egész idegeskedést egy szédülés előzte meg amitől azóta is paràzom és bebeszélem magamnak, meg a sok súlyos betegséget is. Aki ilyennek küzd légyszi segítsen, mert én nem tudok magamon, de ki szeretnék ebből màszni, mert nem jó ez nekem.


2019. szept. 9. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?mert ha 18 alatt vagy akkor

Csak gyógynövény lannejo szedni csá ezek nem nagyon

Hatnak én 5-6 szorosát is szedtem az összes felének

Szinte csak placebo hatás a van sajnos hamar elmúlik

Orvos írhat szorongás oldot dehát fiatal vagy meg kell

Gondolni mert ha idősebb leszel mi fog hatni

Sok sikert

2019. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!