Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyógyszer mellékhatásai...

A gyógyszer mellékhatásai meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Szednem kell egy gyógyszert depresszióra és OCD-re. A mellékhatások között ott van a hosszú listában a merevedési zavar is. Ez meddig áll fent? Ameddig szedem a gyógyszert, vagy ez csak a kezdeti szakaszba ameddig nem szokja meg a szervezetem?
2019. szept. 10. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert előjött nálad? Akkor vissza kell menni az orvoshoz, és jelezni hogy előjött nálad egy mellékhatás, váltsatok gyógyszert.
2019. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai!
2019. szept. 10. 13:47
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdeti szakaszban oda volt a libidom (lany vagyok), de 2-3 honap mulva helyreallt. Ez volt az egyetlen mellekhatas ami tovabb fennallt, mint pl a felerosodott szorongas.
2019. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De a rendszeres szedés mellett helyreállt akkor?
2019. szept. 10. 14:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is inkább gyógyszert váltanék. Hiszen ez további problémákat, és további lelki problémákat is okozhat.

De szerintem inkább az orvosoddal konzultálj.

2019. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai!" Valóban. ami nem azonos azzal hogy mindenképpen előjön valamelyik. Vagyis jól értettem hogy nem is jelentkezett nálad a mellékhatás?
2019. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A merevedési zavar addig áll fenn, amíg szeded a gyógyszert. És csak ezért nem fogja az orvos lecserélni. Való igaz, hogy minden gyógyszernek vannak mellékhatásai. Ennek ez az egyik. De hidd el, ha meggyógyulsz visszakapod amit tőled elvett!!.
2019. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezt mindig szednem kell, mert ha leállok majd róla visszatérnek majd a kényszergondolatok és csleekvések. Elvileg
2019. szept. 10. 14:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem szokja meg a szervezeted. Amíg szeded, addig gond lesz.

Kérj másik gyógyszert. Főleg így, hogy nemcsak átmenetileg kell szedned.

Igaz, másfajta gyógyszerrel, de páromnak is volt ilyen gondja. Kapott másikat. És annak semmilyen mellékhatása sincs.

Szerintem a merevedési zavar tovább is rontaná az állapotodat.

2019. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne higyj annak, aki szerint ez normális.

Nekem is egyszer az egyik gyógyszer merevedési gondokat okozott, visszamentem és lecserélte az orvos a gyógyszert.

Azért van 600 fajta, mert mindenkinek mással lehet elérni a megfelelő állapotot. És ezt előre az orvos sem tudta, túl komplex és egyedi ehhez a szervezetünk, csak azt tudja, amiről beszámolsz. Szóval irány az orvos!

2019. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!