Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Trittico gyogyszer mellekhatas...

Trittico gyogyszer mellekhatasai is elmulnak?

Figyelt kérdés

Orrdugulas, almatlansag, szajszarazsag, masnapi fejfajas kabasag.

Eddig Mirtazent szedtem de hiztam es nagyon szaritotta a szam.

De ez a Trittico sem jobb.

Pont a pszichologusi kezeles felenel tartunk, meg par honap es vege a terapianak es mindenkepp kell hozza AD.

De igy semmi ertelme. Az egyiktol hizok es szaraz a szam de mar fajdalmasan.

A masiktol arra kelek ejjel, hogy eldugult az orrom es masnap kabult vagyok.

Ja es a Mirtazent 3 honapja szedem es nem mulik el a mellekhatas. Tulajdonkeppen nalam minden AD-nak van valamilyen mellekhatasa ami megmarad es nem mulik el. Pedigaz elso 2 hetet mondjak rizikosnak.

Ugyhogy nem ertem.


2019. márc. 5. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember különböző. Van akinek elmúlik, és van akinek nem.
2019. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nyugtattál meg.

Akkor ez is lutri lesz.

2019. márc. 5. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én is szedtem mindkettőt. Tritticot kb 5 hónapig, Mirzatent csak 2 napig. Mindkettőnél éjjeli nyugtalan láb szindróma mellékhatás volt. Mirzatennél olyan durva, hogy 2 napig semmit nem aludtam. Ezért szedtem olyen rövid ideig.
2019. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orrdugulás kb 2 hét alatt elmúlt.
2019. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen szedtem tritticot, semmilyen mellékhatás nem volt nálam. Mióta szeded?
2019. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Par napja szedem a Tritticot es most mar kezd bevalni.

A Miagenrol valo atvlatas volt hirtelen, egyik nap meg Miagent szedtem masik nap mar Tritticot.

Nana, hogy rosszul aludtam. De most mar jo, sot, ma 1kor keltem, 13 orat aludtam. Viszont most meg sok a Rem fazisos almodas amit utalok. Osszevissza almodok mindig mindent es kozbeszendergek csak.

Allitolag aTrittico majd leroviditi a Rem szakaszt es vele egyutt az almodast is es megnyujtja a 4ik pihenteto alvasfazist.

Ugy gondolom hogy alig van mellekhatasa, jol alszom tole, orrdugulas marnem annyira veszes, szajszarazsag nincs, az etvagyam még meg van sajnos, a Miagen maradvanya.

Remelem par hetes az is elmulik.

2019. márc. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!