Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett már valaki szociális...

Szedett már valaki szociális szorongásra gyógyszert?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Kevés az önbizalmam és sokat szorongok.

Pszichológusra nincs pénzem.


Milyen gyógyszert szedtetek?

Meddig kell szedni a gyógyszert?


Tudom, hogy pszichiáter írja fel és önmagában csak a gyógyszer nem segít.


Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Változás, mellékhatás....?



2019. szept. 11. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Értek a témához, de most csak tömören a lényeg: segítenek a gyógyszerek, de csak pszichiáter tudja felírni, és rendszeresen kell hozzá járni. Nem elég csak bekapkodni a gyógyszereket, érdemes mindent bevetni a javulásért. Fontos, hogy gyakorolni kell a társas érintkezést, rendszeres sikerélmény esetén csökken a szorongás. Hosszú távon függőséget okoznak a pszichés gyógyszerek, az elvonási tünet pedig még erősebb szorongás, szóval ésszel.
2019. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, pici gyógyszer nem rossz. De ésszel. És erőltetni kell a szorongató helyzeteket még ha besza*arsz akkor is, menni, menni azokba a helyzetekbe. Az agyad valamiért fél, és olyan sokat kell menni, gyakorolni azt a helyzetet míg biztonságosnak könyveli el.
2019. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Most kezdtem az egyetemet, de fogalmam sincs így hogyan fogom végigcsinálni.
2019. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Próbáljátok ki a CBD olajat!! Konkrétan órákra nem tudtam bejárni első félévben, aztán a barátomtól kaptam ilyet, mert olvasta redditen, hogy segít. Természetesen hitetlenül álltam az egészhez, sokáig ki sem próbáltam, de aztán kipróbáltam és durva, hogy elmúlt minden szorongásom. Olvassatok utána, többet ér a gyógyszernél. Eleinte frontint szedtem, ami hatott néhány óráig, de az olaj hatása állandó. Azóta már lediplomáztam, és már úgy rendben vagyok, de megnyugtat már maga a tudat is, hogy ha megint rámjön a szorongás, akkor lesz valami ami segít.. :)
2019. szept. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Melyik oldalról rendelted a CBD olajat?

Napi hány cseppet fogyasztottál?

Rendszeresen használod?

2019. szept. 14. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, én kenderteát ittam ami cbd tartalmú volt, a cannadora oldaláról rendeltem, de nem használt..

Lehet az olaj hatásosabb, csak nyilván drágább

2019. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!