Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a frontin elvonási tünetei...

Mik a frontin elvonási tünetei, orvosi leszoktatás mellett, a legkisebb adag esetén?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
3*0,25g
2019. szept. 13. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül csináltam. 3 napig nem tudtam aludni aztán eléggé szorongtam egy hónapig. De nekem közbejött egy vírusos hányásos történet vérszegénységgel megspékelve így igazából nem tudom mennyit köszönhettem a frontinnak és mennyit a betegségnek. De 1 hónap után már semmi tünetem nem volt. Ha nem jön a betegség lehet csak a 3 napi nemalvás van. Ismerősömnek semmi mellékhatás nem jelentkezett csak aludni nem tudott hetekig. Mondjuk én 3 nap után úgy aludtam mint akit leütöttek. Szóval ezzel nem volt sokáig gond.
2019. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legkisebb adag? :D Bocsi én este 0.25 hagytam el. Amit te eszel az nem a legkisebb adag. :D De ahhoz sem kell orvos. Szerezz be egy körömreszelőt.
2019. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fokozatosan hagyod abba, akkor lehet, hogy megúszod az elvonást. Azok a tünetek fölerősödhetnek, amire elkezdted szedni.
2019. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha rágörcsölsz rosszabb. Nem olvasgass erről. A párom úgy ette y frontint mint a cukrot. Volt hogy 8-10 dbot megevett és ráivott egy üveg bort. Össze vissza ette mert nem tudott aludni. Néha rivotrilt is evett mellé. Aztan egyszer kitalálta hogy kefirt fog enni és futni fog. Pár nap utan abba hagyta az összes nyugtatót. Ő nem is tudta hogy elvonási tünetek is lehetnek. Vagy fel sem tűnt neki hogy voltak vagy nem voltak. Pedig ő nagy adagot hagyott abba hirtelen
2019. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!