Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajanlani valamilyen...

Ateszkapitány3 kérdése:

Tudtok ajanlani valamilyen nyugtato teat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon stresszes ember vagyok (feg az elmult egy evben) es baar kozel sem vagyok adepressziohoz azert nyilvan jo lenne ha ez a stressz merdeglodne marcsak az egeszsegem miatt... Rudtok olyan termeszetes, mellekhatas nelkuli nyugtato teat ami tudna nekem segiteni??? Eddig a naturland teajaval szemezgetek.az lehhethogy segithet??? Ja azt meg meg kell jegyeznem hogy atlagossan alszom tehhat nem nagyon van alvaszavarom

2019. szept. 13. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Citromfű
2019. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
macskagyökér
2019. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orbáncfű, levendula.
2019. szept. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amiket én nyomok és úgy érzem, hogy használ is:


B komplex vitamin az összes B vitaminból van benne, B6+B12 pezsgőtabletta, citromfű kapszula, 1 jobb minőségű multivitamin, Magnézium, C vitamin


1 hete iszok még almaecetet is


Tény, hogy jobban vagyok. Aztán azért, mert fejben is dolgozom fel a dolgokat, vagy a kettő együtt nem tudom, de a lényeg, hogy nekem segít.


Kitartást

2019. szept. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Teakeveréket iszik a férjem. Orbáncfű, cickafark, citromfű, macska gyökér van benne. Segít neki, nyugisabb de kicsit álmosít, úgyhogy lefekvés előtt kell inni.
2019. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a citromfűre szavazok.
2019. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
shana tova!
2019. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!