Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Majdnem elütött egy vonat....

Majdnem elütött egy vonat. Depressziós vagyok, félek?

Figyelt kérdés
Máma olyan rossz előre érzetem volt, és rossz álmaim is voltak. Megyek gyalog át a síneken, és nézem ballról nem-e jön vonat, nem jött, megnézem jobbról, 30-50 méterrel volt a vonat kb. vagy 100 méter nem tudom de nem dudált, de úgy megijedtem. Nagyon félek, depressziós vagyok. Úgy megvagyok ijedve, félelem van bennem, depressziós vagyok.
2019. szept. 14. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyorsan átmentem. Ilyen velem még nem történt. Félek nagyon.
2019. szept. 14. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz semmi baj. Elhiszem hogy megijedtél. De most ne arra gondolj hogy majdnem meghaltál, hanem arra hogy élsz! És hogy nem történt semmi baj. Próbálj megnyugodni. Igyál egy pohár nyugtató kamilla teát, vegyél egy forró fürdőt, nézz meg valami szórakozató filmet. Hidd el meg fogsz nyugodni. Holnapra minden sokkal jobb lesz. És ne feledd: Amikor sínen kelsz át, mindig alaposan nézz körül és győződj meg róla hogy sehol a láthatáron egy vonat sem, hogy mégegyszer ne legyen ilyen rossz élményben részed :)
2019. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós nem lesz az ember egyik pillanatról a másikra. Maximum sokkos állapotban lehetsz, de ez nem depresszió.

A megoldás az, hogy mielőtt lelépsz a sínekre, vagy akár az úttestre, mindkét irányba elnézel, és csak azután indulsz el.

2019. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi kezelésben részesülsz? Haladéktalanul menj pszichiáterhez! És ne mászkálj a síneken!
2019. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!