Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichodráma tényleg hatékony?

A pszichodráma tényleg hatékony?

Figyelt kérdés
Az az igazság totál kész vagyok,depresszió meg már minden napom szenvedés,kipróbáltam pár dolgot de nem nagyon jutottam előbbre max a pénzem ment el. Ez a pszichodráma se lenne olcsó mert havi két alkalom 1 éven keresztül+az utiköltség. Valahol 200EFt felett van az össz végösszeg.

2019. szept. 19. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem annyira nem vészes, az ember kábeltévére meg telefonra többet el költ éves szinten, az egészség minden pénzt megér én ezt vallom.
2019. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod értelmét próbáld ki. Én személy szerint nem sok értelmét látom. A depressziódra így csak költesz, csak "símogatod" de nem oldod meg. Engem csak az hozott ki belőle, hogy azt a problémát oldottam fel ami magát a depressziót okozta az életemben. Neked is ezt javaslom. Önismeret, nézz magadba mert valójában Te is pontosan tudod mi okozza a depressziós állapotod. És az okot próbáld meg megoldani vagy legalábbis tudatosítsd magadban, hogy nem minden rossz, csak azzal az egy dologgal van gond. Ha nem "engeded rá" az egész életedre akkor már jobban fogod érezni magad. Ha megoldani nem sikerül azért elfogadni és együtt élni vele még mindig könnyebb. És a legjobb, hogy ez még csak pénzbe sem kerül. (Fontos: a problémáidat más nem tudja megoldani helyetted. Sem antidepresszáns, sem orvos, sem pszichológus vagy terapeuta. Ezek csak segíthetnek. De a meló a tiéd. viszont jó hír, hogy képes is vagy rá. Csak el kell hinned, hogy képes vagy rá.)
2019. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 2


Ebben is van önismeret

[link]

Egyedül nem bírom megoldani csak lejjebb süllyedtem

2019. szept. 19. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatékony, én is járok csoportba. Kiszámoltam pont ezt, amit te mennyi lenne, és arra jutottam, ez egy új telefon ára, de sokkal több értelme van. Telefont majd veszek később akkor, inkább ezt csinálom.
2019. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4


Engem nem érdekel a telefon,viszont gazdag sem vagyok,jó ez mondjuk elméletileg 1 évre osztódik le a költség csak most jó ideje forgó tőkém nincs csak megtakarításom.


És te mióta jársz?

2019. szept. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!