Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki súlyos betegségen esett...

Aki súlyos betegségen esett át önhibáján kívül, hogy tudta feldolgozni miért történt ez vele? Hogy tudta a sok szenvedést valami jóra fotdítani és profitálni a rosszból?

Figyelt kérdés
Sokat segítene ha megosztaná aki hasonló cipőben jár. Hiszem, hogy minden okkal történik és minden rosszból ki lehet hozni valami jót. De sajnos idáig nem sikerült.
2019. szept. 20. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem hogy súlyos,a halálból hoztak vissza kb 9 hónapja .

Sajna elég gyakori ez a betegség,aki kicsit jártas a betegségek közt,azok mind nagyon csodálkoznak,hogy szinte maradandó károsodás nélkül megúsztam .

1000 ből 1 aki igy jön ki ebből,maga 1 orvosi csoda ,mondják az orvosok. 90-95 % belehal,4 meg valamilyen szinten nyomorék lesz. Nem szív infarktusom volt,hanem agytörzsi stroke .

Én magam sem tudom felfogni ép ésszel mekkora betegségen estem át .Próbálom ugy végezni a napi munkámat,tenni valóimat ahogy eddig szoktam .Nem azzal foglalkozom mi történt velem .Nekem ez volt a 3.stroke,és ez a legsúlyosabb .Ahogy mondják nagyon jó védő angyalom van .

2019. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam pozitívra fordítani a helyzetet magamban, mert maradandó sérülések lettek. Lehetne örvendezni, hogy élek, mert mások meg nem, de nem lenne őszinte a mosolyom.
2019. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok !

1 es voltam !

2019. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es: hány éves vagy? Mi okozta?
2019. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Testi betegségre gondolsz? Én szívelégtelen vagyok és ritmuszavaros,egy elég rossz fél évem volt de már tünetmentes vagyok és a legutóbbi vizsgálaton jelentős javulást mutattak a vizsgálatok,azt mondta az orvosom hogy akár teljesen rendbe jöhet az szívem,kivéve persze a velem született ritmuszavart de az nem hátráltat.Ha azt kibírtam már kisebb betegségek vagy problémák nem fognak leverni.
2019. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívánok mindenkinek de arra lennék kívancsi ki az aki profitálni tudott a betegségéből. Mindegy meggyógyult e teljesen vagy sem. Azt annyira nem szeretném hallgatni ki milyen rosszul van és mennyire megviselte a dolog. Ezt ismerem sajnos. Csak nem akarok beleragadni. Ezert érdekelne azok látasmódja akiknek valami újat jót nyitott ki a betegsége/szenvedése.
2019. szept. 20. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előbb leírtam,megnőtt az ingerküszöböm és már jobban eltűröm az általános rossz dolgokat mint a fejfájás vagy ilyesmi,ami az egészséges embernek is szokott lenni.
2019. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Röviden erősebb lettem mint amilyen voltam.
2019. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69 voltam,1 es.
2019. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet 1 betegségből profitálni ?

Megmaradtam,és kapom a kis nyugdíjamat a nagy gyógyszer költség mellett.

2019. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!