Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már 1 éve szünet nélkül...

Már 1 éve szünet nélkül tikkel a szemem,1 nap nem maradt ki nélküle, és csak egyre rosszabb. Hogy tudnék végre véget vetni ennek?!

Figyelt kérdés
Már rohadtul elegem van belőle!! Állandóan kacsintok, szinte alapból kacsintva pislogok. Ha valakivel beszélgetek, és egymás szemébe nézünk, akárhogy erőlködök, nem nagyon bírom vissza tartani, és ezért inkább kerülöm is a szemkontaktust, gyakran félre nézek, bolondnak is nézhetnek ezért. Annyira megkeseríti a mindennapjaimat, a munkahelyemen minden nap egy rakat emberrel találkozok. Annyira kínos, mikor csak úgy rám mosolyog valaki, vagy esetleg vissza is kacsint, ilyenkor tudom hogy "Na b .szdki, már megint...". Ez így nem jó. Esetleg szenved valaki hasonlóban, sikerült már valakinek leküzdenie? Tanácsokat kérek! Egy 19 éves fiú.

2018. jan. 27. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Stressz és magnéziumhiány is okozhatja, vagy a kettő együtt.

Nekem is munkahelyen van ez rendszeresen, érdekes, szabi alatt nem...

Nagy dózisú magnéziumtabletta enyhített azért rajta, próbáld meg.

2018. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem nem csak munkahelyen, itthon is, mikor egyedül vagyok. Biztos, hogy a stressz is hozzá járul, de a stressznek lehetetlen hogy véget vessek...
2018. jan. 28. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy vagyok. Már kezdek becsavarodni annyira kikészít. Te jobban vagy már?
2018. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, sok számítógépezés után még mindig van a gond, de a magnézium tényleg segít. Ha nem veszek be egy nap, újrakezdődik a gond. 2tablettát szoktam egy nap.
2018. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szedek en is. Köszi.
2018. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!