Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinról át lehet állni...

Frontinról át lehet állni rivotrilra? Lesznek tünetek ha átállok a rivotrilra vagy nem lesz semmi tünet? Mit tapasztalt az aki átállt frontinról rivotrilra és mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd az ORVOSOD megmondja!
2019. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenősajt34 válasza:
0%
Szerintem át lehet fokozatosan én frontinról Xanaxra tértem át
2019. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinten erősebb a Rivo. Nekem kb 3-szor erősebb elvonásom volt, amikor abbahagytam, mint a frontinnál.
2019. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es, ugyanaz a frontin és a xanax hatóanyaga. Mintha azt mondanád, hogy krumpli helyett burgonyát eszel.
2019. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán át lehet állni, de a rivónak hosszabb ideig tart a hatása. Mondjuk emiatt elhagyni is könnyebb, mint a frontint.
2019. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: ne írj olyanról, amiről fogalmad sincs.
2019. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rivotril rol nehezebb leszokni sokkal, klonazepam, nem pedig alprazolam
2019. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van. Tapasztaltam sajnos.
2019. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
A frontinnál sokkal rosszabb a rivotril, mert erősebben kapcsolódik az agyi receptorokhoz. Nem véletlenül nevezik a benzó leszokó csoportokban az ördögi drognak, nagyon megkínozza, azokat, akik szedni, ha le akarják rakni! Én nem merném elkezdeni szedni! A seduxen sokkal jobb. Ha segítséget szeretnél kapni benzólerakásban, ajánlom, hogy csatlakozz a Facebookon a "Frontin, rivotril, seduxen - nyugtatóról, altatóról való leszokás segítése" nevű csoportok, ott pontosan leírták a szabályokat, hogyan érdemes őket lerakni vagy átváltani más gyógyszerre, és melyekre célszerű...Én most hagyom abba 1-2 hónapon belül a nyugtató szedést....Alig várom, hogy letegyem, többet egyet sem veszek a kezembe, de a pszichiátereket is messziről elkerülöm, annyira nagyon megszenvedtem a lerakásával. Eredendően majdnem 2 mg-ot szedtem...és több mint másfél éve csökkentek! Borzasztóan nehéz volt lejönni róla!
2019. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!