Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hogyan mondjam el...

Szerintetek hogyan mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz járok, 13-14 napna volt egy nagyon mély pontom, újból előjöttek az elég intenzív öngyilkossági gondolataim. Előző hét csütörtökön tudtam eljutni pszichológushoz,aki azt tanácsolta, mivel anyumnak is volt szuicid hajlama (ki akart ugrani az ablakon régebben), beszéljem meg vele, kérjek tőle segítséget, hogy támogasson (tőle is eléggé eltávolodtam az utóbbi időben). Viszont már kezdek jobban lenni, ezért nem tudom hogy ennek ellenére mondjam-e el, és ha igen akkor hogyan. Szerintetek? Most csütörtökön megint megyek pszichodokihoz és gondolom majd kérdezni fogja sikerült-e vele beszélnem.

2019. szept. 23. 15:42
 1/2 AbysmalChaos ***** válasza:

Ez függ az életkorodtól és a köztetek lévő kapcsolattól.

ha jóban vagy vele nem aggresszív hanem megértő akkor csak simán szólj neki, hogy beszélni szeretnél vele kettesben

egy fontos dologról.

2019. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és hát pár hete meg régebben is ilyen barátnős viszonyban voltunk. Agresszívnak nem mondanám,meg pl. amikor kiderült anno hogy kórházban kell mennem akkor is elsírta magát,mert nem akarta hogy gyógyszereket szedjek. Viszont legutóbb amikor látta rajtam hogy sírtam nem kérdezett semmit hogy mi a baj vagy valami, szóval most inkább ez az érzéketlenség van. De akkor is tartok attól hogy reagálna,mert a vagdosós időszakomat már ugyan átléptük,de ez meg egy nagyobb volumenű dolog, és ezzel én még sose álltam elé,csak olvasta maximum a blogomban régebben.
2019. szept. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!