Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor fog hatni a gyógyszer?

Mikor fog hatni a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Holnap már két hete, szedem a gyógyszert. Idáig annyi javulás történt, hogy tudok aludni, jobb a hangulatom. De viszont problémás betegségem, az nem akar megszűnni. Mennyit kell várni még, hogy gyógyszer hatása hasson?

2019. szept. 25. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni, mi a betegséged? Lehet h másként is lehet rajta segíteni. Úgy tudom amúgy, h ezek a gyógyszerek 2 hét után kezdenek igazán hatni.
2019. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged, milyen gyógyszert szedsz és mit mond az orvosod?
2019. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval 2 hét után kezd hatni a gyógyszer. Addigra reménykedek a javuláson. Ha semmi javulás nem lesz, akkor elmondom az orvosnak. Úgy is október elején kell vissza mennem orvoshoz.


Nem akarok beszélni a betegségemről. Mert számomra ciki.

2019. szept. 25. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértünk, de énis beteg vagyok, szóval, ha gondolod privátban nyugodtam felkeresketsz. Nekem is vannak "cikis" dolgaim. :-)
2019. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ide sokan azért írnak, mert még meglévő mentális betegségük van, vagy már gyógyultak. Semmi nem ciki. Mi a neve a gyógyszernek és mire írták fel?
2019. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!