Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichiátert Pécsen vagy...

Jó pszichiátert Pécsen vagy környékén?

Figyelt kérdés
Igazàn szükségem lenne rá akiknél eddig voltam nagyjából kuka vagyis próbáltunk gyógyszereket de még van a palettán csak rohadtul nem értem miért nem hajlandóak túllépni vagy gyógyszer kombót alkalmazni ha bőven meg volt a kellő idő és mégis úgyanúgy érzem magam és egyedül is teszek sportolok meditálok imagináció agy kontroll. Jósnő theta terapeuta kineziólógus de semmi és 27 évesen nem szeretnék bezárva a szobámban élni vagy leszázalékoltatni magam.Ha így alakulna akkor inkább az eutanázia tudom itt nem legális de valamilyen úton módon csak el lehet intézni másik országban mert ha egész életemben ez vár rám ami most az nem kell öngyilkos nem leszek nyugi nem kell zsarukat vagy mentőt hívni csak tehetlen vagyiok és elkeseredett.
2019. szept. 25. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismered a Strasnijt?
2019. szept. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ki ő?
2019. szept. 26. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de szinte lehetetlen :(

Szinte szóról szóra ugyan az a sztorim, mint neked, csak pár év különbség van köztünk.

2019. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!