Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üdvözlök mindenkit! Tudnának...

Üdvözlök mindenkit! Tudnának ajánlani pszichiátert a környéken?

Figyelt kérdés

A "környék" = Érd, Százhalombatta, Ercsi, Martonvásár, Ráckeresztúr, Sinatelep, Diósd, Tárnok leginkább. Vagy ami ezekhez még közel van.


Sajnos az internetes keresés "befulladt", a legtöbb oldalt a témában évek óta nem frissítik. Volt olyan találat ahol az orvos konkrétan már tavaly elhunyt, volt aki nem reagált az ajánlatkérő levelemre, volt akinél semmilyen elérhetőség nem volt kiírva.


Azt SZTK orvos számomra bebizonyította teljes alkalmatlanságát, elfolytott ásítások és addiktív szerek felírásán (nem váltottam ki, mivel az adott "gyógyszerrel" kapcsolatban rossz tapasztalataim vannak egy gyógyszerfüggővé lett ismerősöm kapcsán) kívül másban nem jeleskedett, szóval sajnos ez nem irány.


Lehetőleg ne legyen csillagászati árai, mivel én sem vagyok jómódú.


Kérem tartózkodjanak a "eccerűen csak óggyad meg, mee' más is íccokta" jellegű kocsmai beszólásoktól. (Akinek nem inge...)


És ugyan alkalmazkodom a belső problémáimhoz, hátrányaimoz, mentális sérüléseimhez, de így kizárt, hogy valaha is boldog leszek. Ellavírozom valahogy, de ez nem jó, és nem tudom mi a baj a fejemben. Sajnos a "olvasd el Mr.Kúlfész Ember könyvét és minden megoldódik" sem működik, próbáltam már.


Szinte minden ismerősöm ezt javasolja. Saját döntés, ebbe kérme ne kössenek bele.



2017. márc. 30. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!