Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 19 eves vagyok, par napja...

19 eves vagyok, par napja volt egy eplilepszias rohamom, szem felakadas, szajhabzas, merevseg stb. Mennyi eselyem van hogy csak egyszeri alkalom volt es tobbet nem jon elo?

Figyelt kérdés
Masnap volt EEG vizsgalatom ami rosszul sikerult es ket het mulva lesz megint egy.

2019. szept. 28. 01:48
 1/5 anarchy666 ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Kapni fogsz rá gyógyszert és ha rendesem szeded remélhetőleg többé nem fordul elő.
2019. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Es vezetni mikor fogok tudni? Mert ugye a jogsim meg megvan mar fel eve.
2019. szept. 28. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem fogjuk tudni.
2019. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű bevonják a jogsidat. Egyébként én is hasonlóan jártam, bár nekem még nem volt EEG-m és 95%-ban biztos, hogy epilepsziás lettem.


Egyébként ajánlanám, hogy alvásmegvonásos, vagy 24 órás EEG-re menj... Ha megengedheted, menj magánorvoshoz. Drága, de sokkal alaposabban kivizsgálnak, és nem csak rádnyomnak egy cetlit, hogy beteg vagy és b-hatod...


Sőt, a jogszabály megengedi, hogy csak gyógyszerrel való tünetmentesség esetén is vezethess. De ahhoz először (epilepszia típusától függően) 1-2 év tünetmentesség kell.


Ha szeretnéd, beszélgethetünk.

F

2019. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam utolsó.
2019. szept. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!