Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kínoznak engem ezek a...

Miért kínoznak engem ezek a gondolatok?

Figyelt kérdés

Régen engem kicsúfoltak az iskolában a félénkségem miatt. Munkahelyen is csak kibeszéltek a hátam mögött, olyan is volt, aki nem köszönt. Nem tudom hogy ezeknek köze van-e hozzá, de én mindig kevésnek éreztem magamat másokhoz képest. Legutóbbi rövid kapcsolatomban is csak kihasználtak, hazudtak nekem, majd szakítottak velem. Ezek miatt a dolgok miatt kezdem azt gondolni, hogy engem nem lehet szeretni.

Közösségi médiában is van olyan hogy megnézem egy csúfolódó volt osztálytárs oldalát, nem hiába gúnyolt ki engem, mert ő több mindent elért az életben: jó munkahely, ahol őt biztos nem bántják, férj, gyerek. Én meg világ életemben csak egyedül vagyok. Az a gondolat kínoz engem nap, mint nap, hogy kár élnem, ha semmit se érek. N/29


2019. szept. 28. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is. De hidd el, ez változni fog! A csúfolódok visszakapnak majd mindent. Az amit fb-on látsz, vagy máshol, nem biztos hogy a valóságban is olyan szuper az életük. Lehet, h veszekszenek a férjükkel, sok gond van a gyerekekkel stb. Mindenki általában csak a szép dolgokat mutatja a világ felé.

Nekem sok olyan volt oszt.társam van, aki lenézett régen és tettem azért hogy pl. csinosabban kezdtem öltözködni, picikét sminkeltem és új emberek közé kerültem. És volt aki ámult rajtam. Jó érzés volt.

És tudok olyanról is aki visszakapta a bántásokat betegségek vagy rosszul sikerült házasság formájában.

Ne feledd, nem minden arany, ami fénylik!

Ne add fel soha, mert azzal csak a gonoszkodóknak okoznál örömet és mondogatnák, hogy "ó ő már akkor is ilyen volt, meg előre látható volt, megérdemli stb. ".

Te sokkal értékesebb vagy náluk, mert tiszta vagy belülről is! Ők meg hiába a csillogó élet látszata, romlottak belülről!

Ha kell változtass a külsődön, növelve az önbizalmadat és menj el minél több helyre és nyitottak közeledj az emberek felé, nem rágörcsölve, hanem lazán!

Fel a fejjel! Sok sikert!

2019. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sose voltam ápolatlan öltözködöm, és én is kicsit sminkelek.
2019. szept. 28. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem úgy értettem, h ápolatlan lennél, csak magamból indultam ki, h én kicsit kevésbé divatosan öltözködtem. :-)
2019. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet téged is szeretni. És nem kár élned, senkinek sem az. Lehet, hogy már depresszióba süllyedtél, amitől sokkal rosszabbnak látod a helyzeted, mint valójában. Mi lenne, ha elmennél egy pszichológushoz?
2019. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak nevetek, a volt osztálytársaim, akik bunkók voltak hogy elcseszték az életüket én meg itt vagyok, lehet skizoaffektívként de még mindig jobb helyzetben. A karma lecsapott rájuk :)
2019. szept. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!