Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miből fogom észrevenni, hogy...

Miből fogom észrevenni, hogy hatékony az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Depresszióra és erős szorongásra írt fel a pszichiáter Cipralexet. Mit fogok érezni mikor hat a gyógyszer?
2019. okt. 1. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Leginkább azt, hogy jobb a hangulatod és könnyebben csinálod meg a napi feladataid.

De ehhez kell 2-3 hét minimálisan, de inkább ennyi hónap, hogy elkezdje egyáltalán kifejteni a hatását.

2019. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először fél szemmel kezdj, majd egy hét után emeld egy egész szemre. Az elején lehet, hogy kicsit rosszabbodni fog, de aztán fokozatosan jobb lesz. Sajnos kicsik a változások, szóval a nagy könyv szerint olyan 3 hónap, mire teljesen kifejti a hatását a gyógyszer. Nyugtatót kaptál mellé?
2019. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam mellé nyugtatót is.
2019. okt. 1. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyulást kívánok neked ...ha ez segít, nekem olyan erős szorongásom volt szinte egész nap, hogy szinte minden fizikai testi tünet előjött, ami csak előjöhetett (mellé szorongásos gondolatokkal) kb. mintha egész nap pánikrohamom lett volna, aztán mostmár a töredéke van meg a tüneteknek, azok is csak inkább reggel meg este és kb. másfél hónapja szedem.
2019. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem is van mellé pszichoszomatikus betegségem (prosztatagyulladás). Orvos szerint kell a gyógyszer, a terápia ide kevés.
2019. okt. 1. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen kell. A Cipralex jó cucc, csak tényleg annyi, hogy az elején fél szemmel érdemes kezdeni, mert felerősítheti a szorongást és a depressziót az elején.
2019. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!