Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti elkezdenétek újra antidepre...

Ti elkezdenétek újra antidepresszánst szedni, ha már így is maradandó károsodást okozott?

Figyelt kérdés
Szóval 2 időszakban szedtem már antidepresszánst (2017 okt-2018márc, 2018nov-2019feb) A legutóbbi időszakot azért hagytam abba, mert komoly merevedési/orgazmus zavaraim lettek, amik azóta sem jöttek rendbe teljesen, sőt, alig javultak. Viszont megint ott tartok, hogy úgy érzem semmi értelme az életemnek, egész nap csak a szorongás érzése jár át, minden nap egy kínlódás és semmitől sem lesz jobb a hangulatom, ezért gondolkodom, hogy megint próbálkoznék az antidepresszánssal... Ti mit tennétek?

2019. szept. 23. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre ne itt keress választ!


Másik orvost kérdezz, ne a mostanit!

2019. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek ugyanattól a gyógyszertől nem volt gondod a merevedéssel, másodjára meg igen? Szerintem ez a merevedés inkább a betegséged számlájára írható, meg, hogy ráparáztál, hogy biztos a gyógyszertől van (mert esetleg elolvastad a betegtájékoztatót). Próbáld meg azt, hogy éjszakára körberagasztod bélyeggel a farkadat. Ha reggelre meg vannak gyűrődve a bélyegek, akkor volt éjszakai merevedésed és nincs is semmi baja a farkadnak, csak pszichés alapon van probléma.
2019. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...de ne hallgass rám, hanem inkább válts dokit.
2019. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is jó lehetne megpróbálni egy másik orvost keresni.
2019. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!