Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasmenéses betegségem van....

Hasmenéses betegségem van. Már jobban vagyok, de elkezdtem szédülni. Illetve egész nap nem volt lázam, most viszont újra emelkedni kezd, annak ellenére, hogy nappal semmi nemvolt. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kiszáradtál a hasmenéstől és még pluszban a mlegtől. Igyál nagyon sok folyadékot, ásványvizet, teát.
2010. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Immodium kapszula. Vénynélkküli


2mg loredapamot tartalmaz. nekem is az orvos ajánlotta. A vény nélküliek közül a legerősebb készítmény

2010. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reszelt sárgarépa, sóban-vízben főtt krumpli, sok-sok tea (csak kevés cukorral), és pihenés a recept. A szédülés és hőemelkedés is lehet a kiszáradás kezdeti jele. Sokkal több folyadékot kell innod. (3 liter -csak, hogy ne értsük félre egymást, mert van akinek a 1.5 is sok :)) L27
2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!