Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud ajánlani JÓ szakemb...

Valaki tud ajánlani JÓ szakembert, aki foglalkozik a borderline terápiás kezelésével?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavar II.-vel, illetve borderline-nal diagnosztizáltak még korábban.

Az eddiginél is durvábban kezdtem el csapongani, alkohol problémáim vannak, evészavarom, a szexuális irányultságom is megkérdőjeleződött, és nagyon durva hangulatingadozásaim vannak érzelmileg, amit nem tudok kontrollálni. Plusz, bónuszként, a munkám sem épp a stabilitásról szól, mint pl. most, mert, hogy konkrétan nincs.

Ha most nem kérek segítséget, ez nem tudom hova vezet, de biztos, hogy semmi jóra.

Egy olyan szakemberre lenne szükségem, aki tudja egyáltalan mi az a borderline, és annak meg csak borzalmasan örülnék, ha még értene is a terápiás kezeléséhez is.

Főként Budapesten érdekelne.


23/L



2019. okt. 4. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegyen sok borderlineost kezelnek, nekem 3 ismerősöm nagyon hatékonynak találta.
2019. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegy valóban nagyon jó, de ha nem akarsz bent fekvőset, az ott dolgozók közül valakinèl próbálkozhatsz, a honlapon megtalálod a neveket.
2019. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínű Tündérhegy lesz belőle.:) köszönöm a tanácsokat adtak egy löketet!
2019. okt. 8. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon ajánlom Dr. Keresztes Zoltánt. A borderline a szakterülete , egyszer hallgattam tőle előadást és igazán meggyőző volt!
2019. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!