Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek lelki baja van...

Leiyla kérdése:

Ha valakinek lelki baja van abból kitudja húzni őt egy másik személy?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi az a lelki baj. Egy volt szerelmet feledtethet egy új.
2019. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lelki baj elég tág fogalom, ezt pontosítsd.

Másrészt egy kivülálló csak akkor tud valakin segíteni, ha az illetö hajlandó engedni, hogy segítsenek neki, és hajlandó tenni is azért, hogy jobb legyen az állapota.

Másik személy egyedül, a problémás ember együttmöködése nélkül nem tud sokat tenni, eredményt így nem lehet elérni!

2019. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de attól mi a pontos probléma.
2019. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*attól függ
2019. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Generalizált szorongásom van és kényszerbeteg vagyok teljesen bezárkoztam itthon és már nem bírom nem tudok hajat mosni mert félek hogy rajta marad a sampon és napestig öblitem és nem tudok zuhanyozni mert azt sem bírom abbahagyni nem mosok mert nyúlok a vizes ruhához stb. már nem tudom mitévő legyek
2019. okt. 9. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Azonnal menj be a kórházba, vagy vitesd be magad. Miért hagytad, hogy idáig elfajuljon?

[link]

Ez országosan fogad betegeket és nagyon jókat mondanak róla (TB alapon működik).

2019. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...szerintem feküdj is be és fogadj el minden kezelést.
2019. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki nem fog onkenyesen a lelki szemetesladad lenni hosszutavon. Ugy ismerkedj, hogy ne az legyen a fo szempont, hogy azert baratkozol, hogy kiadhasd valakinek a feszkot. Erre egyebkent nagyon jo egy kisallat is.
2019. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!