Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a dolgot tisztába kell...

Árokpart kérdése:

Ezt a dolgot tisztába kell tenni nem igaz?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon rengetegen félve kérdeznek olyanokat, hogy nem merek elmenni dokihoz, mert elzárhatnak stb. Szerencsére egyáltalán nem vagyok érintett a dologban egy makk egészséges ember vagyok, csak el szeretném oszlatni ezekben az emberekben a félelemet. A Magyar Köztársaság területén aki elmúlt 18 éves senkit nem lehet akaratán kívűl semmire sem kényszeríteni. A pszichiáter nem zárhat el senkit, ezt egyedül a magyar bíróság teheti meg bűncselekmény esetén. Ez lehet börtön, de lehet kényszergyógykezelés is attól függ, hogy a bíróság hogyan ítéli meg. Ezt mindenképpen megelőzi a rendőrségi eljárás.Egyszerűen már nem tudtam megállni, hogy ne írjam le, mert rossz nézni ahogyan egymást ijesztgetik itt az emberek mint valami fantasztikus filmben. További kellemes estét, éjszakát.
2019. okt. 10. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy ezt kiírtad. Remélem eljut oda, ahova kell!
2019. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!