Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában rossz érzés tör...

Mostanában rossz érzés tör rám ha menni kell valahová?

Figyelt kérdés

Üdv,


Az utóbbi időben kicsit antiszociálissá váltam. A munkahelyen a kollégáimon kívül és a családon kívül személyesen nem nagyon beszélgettem. A barátokkal pedig főleg neten beszéltem. Azóta volt pár törés is az életemben, viszont kialakult egy ilyen rosszullétnek nevezni túlzás, de valamilyen félelemérzet, ha menni kell valahová.


Őszintén szólva annak örülök, ha az első utam haza vezet és nem szeretek eljárni sehova.


Ez ellen hogy lehetne tenni? Gondolom a pszichoterápia pont azon alapulna az esetemben, hogy minél több helyre menjek el, de mégis hová kellene kimozdulnom?


Erre gondoltam, hogy eljárogatok boltba nézelődni, de jobb ötletem nem támadt. (Őszintén szólva kedvem sincs, de ez sem állapot, hogy rám jön egy "vizsgadrukk" szerű érzés attól ha valahová mennem kell.



2019. okt. 11. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg eljárhatnál sportolni, csoportos órákra, vagy úszni vagy ami tetszik. Kezdetnek a családdal kirándulás is jó. Használd ki, hogy még jó idő van. Színház, múzeum, kiállítás...
2019. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichoterápiát érdemesebb lenne csak azután leírni, hogy el is mentél rá. :) Hátha mondanának valami hasznosat.

Szerintem nem sok értelme van olyasmit erőltetni, amihez nincs kedved. Ha negatív lesz az élmény, akkor legközelebb még kevesebb kedved lesz hozzá. Semmi nincs, amiért szívesen kimennél? Finom étel, hobbi, társaság?

2019. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!