Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi történik velem!?

Nem tudom mi történik velem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy írjak-e ide vagy sem, de végül megteszem, bajom talán nem lehet belőle. :D

A problémám az lenne, hogy az elmúlt időszakban nagyon furcsa a közérzetem, és furcsán érzem magam.

Talán olyan 3-4 hónapja kezdődött.

Azzal tisztában vagyok, hogy idegileg nem vagyok valami erős lány. Sokat tudok stresszelni azon, hogy vajon mit gondolnak rólam az emberek, mit szólnak erre és arra, még egy dolgozat miatt és néha nagyon fusztrált tudok lenni.

De mostanában ez igencsak erősödött.

Elmondom miket vettem észre magamon:

-reggelente kedvetlenül kelek fel, semmi életkedvem

-nagyon fájnak a végtagjaim

-néha beleszúr a fejembe egy erős fájdalom

-sokszor sírom el magam idétlen dolgokon, hamar felkapom a vizet, ingerült vagyok (nem, nem vagyok terhes, max a szentlélektől :) )

-gyengének érzem magam

-erős hányinger is elő szokott fordulni, de csak így a semmiből

-remegnek a kezeim

-túl sokat jár az eszem baromságokon, kattogok mindenen ahelyett, hogy elengedném a dolgokat


Elősztori csak annyi van, hogy 2 hónapja léptem ki a kapcsolatomból (2 év után), egy ideig tudtam erre fogni, de úgy érzem, hogy teljesen túltettem magam a dolgokon, és sokszor vagyok azzal a sráccal egy társaságba, és semmi ilyen problémám nincs.


Azóta hülyített egy srác, teljesen kikészített idegileg, sokat stresszeltem/kattogtam rajta, de csaknem ennyire vészes a helyzet, hogy emiatt vannak ilyen tüneteim.


Esküszöm néha megijedek saját magamtól mostanában, vérvételre azért kértem már időpontot, nehogy valami betegség álljon a gyengeség hátterében.


Szerintetek mi lehet velem?

Előre köszönöm a válaszokat! =)



2019. okt. 12. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongásos depresszió. Ezen ne kezdjél kattogni, menj el orvoshoz.
2019. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mintha csak magamat olvasnám. Kivéve hogy nekem nem volt barátom. Én is keresem az okát, hogy mi lehet.

19L

2019. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!