Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szorongástól és...

Állandó szorongástól és félelemtől lehet iszonyú fáradt, kimerült, álmos valaki? Okozhat szédelgést erőtlenséget is? Milyen vizsgálatokkal lehet kideríteni, hogy mentalisan vagy szervi okból vannak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Vérvizsgálat elsősorban, majd az alapján ha kell többi vizsgálat. Jobbulást!
2019. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
* am vashiány is okozhatja
2019. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A mentális betegségek okoznak szervi problémákat is. Tehát a válasz igen, a szorongástól és a félelemtől lehetsz fáradt, kimerült, álmos. Depressziós és pánikbeteg voltam, többek között állandóan aludtam akkor, de más szervi problémák is jöttek.
2019. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vérvétel már volt. Picit vérszegény vagyok de az orvos azt mondta az nem indokolja az allapotom mert nem akkora az eltérés. A többi érték jó volt. Már egy kis sétától kimerülök. Alig tudok felmenni a lépcsőn, folyton álmos vagyok. A vérnyomásom is alacsony de az gyerekkoromban is így volt.
2019. okt. 13. 19:52
 5/9 A kérdező kommentje:
A legrosszabb hogy félek elindulni bárhova mert attól tartok elájulok. :(
2019. okt. 13. 19:54
 6/9 anonim válasza:
100%

"Állandó szorongástól és félelemtől lehet iszonyú fáradt, kimerült, álmos valaki?"


Hogyne! Sőt, cifrább dolgok is jöhetnek akár. Szédülés is nagy eséllyel közte lehet, az erőtlenség úgyszintén. Fárad az agyad és a tested a szorongástól, ezért talán nem reagál úgy, ahogy kellene. Egyébként az sem mindegy, hogy ezekhez társul-e alváshiány vagy alvászavar.

2019. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én tavasszal éreztem ilyesmit, ugyanúgy voltam, mint te, hogy féltem elindulni a boltba is, mert úgy éreztem, hogy összeesek. (előzőhöz)
2019. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg is betegedtem elküldtek infektológiára. Nem találtak semmit. :/
2019. okt. 14. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!