Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antipszichotikum szedésének...

Az antipszichotikum szedésének elkezdésétől számítva mennyi idő mire kialakulnak a mellékhatások?

Figyelt kérdés
5 napja szedem az Invegát, eddig szinte semmi mellekhatás nincsen. Számíthatok rá hogy ez így is marad vagy úgy mint a hatása, a mellékhatások is később alakulnak ki?
2019. okt. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt, akkor eztán se lesz.
2019. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a mellékhatás előbb jelentkezik, mint a hatás. Akár már az első adagtól (pl. szédülés, ájulás). Emésztési zavarok, hízás fokozatosan alakulnak ki.
2019. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik megúsztad mellékhatás nélkül.
2019. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hatása kb hány nap alatt lesz?
2019. okt. 22. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem anno kórházban állítottak rá Quetiapinra (sok egyéb mellett). Úgy emlékszem 10 napot voltam benn, mire hazamentem, már egész jól éreztem magam. Kivéve azt az "apróságot", hogy reggel is szednem kellett és ez miatt egyszer majdnem elájultam az utcán, a járda szélére kellett leülnöm, hogy ne terüljek el a földön... Mivel ez elég megrázó élmény volt, a reggeli adagot önkényesen elhagytam és azóta csak éjszakára veszem be, lefekvés előtt kb. fél órával. Sajna már kb. 15 éve szedem.
2019. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!