Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A családom utál mert depresszi...

A családom utál mert depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz nem a rossz dolgokra gondolnom, hogy érek semmit. Sok csalódás ért az életemben, sikerem szinte nem is volt. Mindig rossz kedvem van, de a családom azt mondja hogy utál, és hogy ha így érzem magam, mindegy ha öngyilkos leszek, mert így nem lehet élni. Próbálom megerőltetni magam hogy szeressem önmagam, de egyszerűen eddig még nem sikerült. Valahogy most 28 évesen nagyon elegem lett az életből. Voltam pszichiáternél is. Szedek már vagy 2 hete Citalopramot, de eddig még nem érzem hogy a hangulatom jobb lenne.
2019. okt. 19. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretlek! És biztos lesz még akik szeretni fognak, kis türelem,,minden rossz dolog után jó következik. Ne add fel! Jobbulast! :-)
2019. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A családod biztos hogy nem utál, azért gondolod hogy utálnak mert te utálod magadat, és ezt kivetíted másokra. Valószínűleg nem is veszed észre amit tesznek érted. Én is ilyen helyzetben voltam nem is olyan régen. Csak a depresszió mondatja ezt veled, ez egyébként tipikus tünete a depressziónak. De túl leszel rajta, nekem is sikerült neked is fog.
2019. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a Citalopram felerősítette a depressziódat.
2019. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!