Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha nagy mértékben tudok...

Baj ha nagy mértékben tudok Jokerrel azonosulni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ugyan nem.
2019. okt. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az. foleg azert, mert nem lenne jo, ha tole szereznel inspiraciot esetleg
2019. okt. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

úgy érted, hogy az elnyomó társadalom miatt?

de remélem azt is levetted, hogy mennyire torzként és groteszkként mutatja be Jokert, főleg a film végén, jelezve, hogy nem ez a normális. a normális az lenne, ha az elit nem lenne ennyire elnyomó, és a pénzügyileg nem kifejezetten szerencsésekkel is egyenrangúan bánnának.

de kifejthetnéd bővebben, hogy pontosan mely tulajdonságaival tudsz azonosulni, vagy úgy érzed, hogy teljes mértékben?

2019. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem jó dolog.

Én tegnap néztem moziban, de számomra borzasztóan nyomasztó volt a film, főleg azért, mert a saját mélypontjaimra, önkívületi állapotaimra emlékeztetett. Bár én szerencsére nem öltem embert, viszont sürgősségire már vitt be mentő önbántalmazás miatt. Bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha én is kapok valakitől egy fegyvert... (Borderline)

2019. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is látok humort az ölésben
2019. okt. 22. 15:17
 6/6 anonim válasza:
Velem sokszor van hogy elkezdek röhögni ha valaki sír szomorú vagy fájdalmat érezz stb.
2019. okt. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!