Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalus betegek, ti szoktatok...

Mentalus betegek, ti szoktatok maganyt erezni?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem, mert en sosem, pedig mindig egyedul vagyok, de kezdem azt gondolni, hogy a fajdalom meg a szenvedes miatt az ember, hogy mondjam, nem tud maganyos lenni. Mintha egy ilyen betegseg mindig ott lenne es legalabb a maganyt kizarja. Erdekes mikor egyszer egy rovid idore teljesen tunetmentes lettem, akkor embertelen magany tort ra. De csak akkor.

2019. okt. 22. 17:44
 1/10 A kérdező kommentje:

* mentalis

Ezt a kerdest jol kiirtam.

2019. okt. 22. 17:45
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
néha, pedig utálom az embereket
2019. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán, pedig nincsenek (igaz) barátaim
2019. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Sokat ismertem és mind magányos volt.
2019. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra megnyugtató ha nyugalom van. Utálom a változásokat. Nem tudom olyan rendszerbe rendezni a gondolataimat, hogy őszintén érdekelje a másikat. Egyszerűen színjáték az egész. Előre kigondolt és megírt sablonok.

Az ember nem mások által lesz valaki.

Az elismerés is egy múló sóhaj.

Vajon emlékszik-e még rá valaki?

Kötve hiszem. Én nem felejtek. Minden egyes pillanatot amelyeket az életemben megéletem, hordozom magamban. Naponta visszajátszom és újra és újra megtörténik. Nem vagyok magányos. Inkább szemlélem kívülről a világot amennyire lehet. Ez az egy mód van rá, hogy megőrizzem a valódi önmagam.

Soha nem értettem a törtetést, irigységet,hatalmat, erőszakot, paráznaságot, a demoralizált társadalmat...

Mindenki a saját tetteit tegye mérlegre, dicsekvését pedig tartsa meg magának, ne tárja mások elé.

Régi ókori filozófia (azt hiszem Szókratész): Ha az emberek tudják mi a jó akkor azt is teszik. Kérdem én miféle erkölcsi racionalizmus ez? Továbbá azt mondta , hogy aki ismeri, hogy mi a jó és nem cselekszi , az nevezhető-e embernek?

Elég szomorú a világ..

Az emberek többsége még azt sem tudja ,hogy mi a helyes. Hogy kívánhatom tehát ,hogy cselekedjék azt?

Ezért vonulok el. Mert hiába akarok tenni valamit.. az erkölcsi süllyedésen nem tudok változtatni.

Válogatni mint a borsót pedig nem fogok az emberek között, hogy ki felel meg és ki nem. Nincs hozzá gyomrom és szívem.

Magamba zárkózom, elképzelek egy falat afféle védelmi erődöt így nem bánthat senki. A belső várkastélyomban sok hely van , s nem éreztem még magányt a filozófia és a bölcselet földjén.

17/L

2019. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, elég gyakran.
2019. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen mentális betegséged van?
2019. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Szinte mást sem. De én is kérdezni akartam, miről van szó, mert sokféleképpen lehetünk elcseszettek, valljuk be.
2019. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Én már több mint 5 éve magányosnak érzem magam. Kevert szorongásos depresszióm van.
2019. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én imádok egyedül lenni, csakis így tudom jól érezni magam. Már az emberek puszta jelenléte is az őrületbe tud engem kergetni.

(17/L, bipoláris zavarom van)

2021. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!